Miglė Narkevičiūtė

STREET DANCE TRENERĖ

6

Teacher speaks English and Lithuanian.
Trenerė kalba angliškai ir lietuviškai.

Miglė – ilgametė SMART šokių studijos narė, aktyvistė bei puiki šokėja. Jos šokių kelias prasidėjo jau vaikystėje. Darželyje šoko pramoginius, vėliau – tautinius šokius, o pamačiusi vieną garsiausių gatvės šokių kultūrą reprezentuojančių filmų “Step up”, suprato, jog nori tapti tokia, kaip ten vaidinę šokėjai: pasitikinčia savimi, laisvai judančia, nuotaikinga bei, žinoma, profesionalia šokėja. Būtent tai ją ir pastūmėjo išbandyti skirtingus gatvės šokių stilius. Miglė pradėjo nuo Breaking, vėliau tęsė Hip-Hop, Popping, Dancehall, ir Choreo reguliarios treniruotės. Savo įgūdžius trenerė nuolatos tobulina gatvės šokių stovyklose Lietuvoje bei užsienyje.

Gatvės šokių pasaulyje Miglė sukasi jau devintus metus ir būtent taip atsiliepia apie šokių bendruomenę: “Ši bendruomenė mane daug ko išmokė – priimti, palaikyti, nepasiduoti, kovoti ir džiaugtis ne tik savo, tačiau ir kitų pergalėmis, o svarbiausia – skleisti pozityvą.”

Miglė mano, jog pagrindinės šokėjui reikalingos savybės yra atkaklumas ir žingeidumas, o geras treneris ir noras tobulėti yra ideali kombinacija pradedančiajam šokėjui. Savo treniruotėse Miglė siekia perteikti šokio teikiamą džiaugsmą ir begalinę meilę tam, ką darai, o ši didelė meilė šokiui yra išties yra užkrečiama!