STREET DANCE

Street dance (liet. Gatvės šokiai) – tai įvairių gatvės šokių stilių (tokių kaip Hip-Hop, House, Popping ir kt.) visuma, su kuria susipažįstama treniruočių metu. Būtent Street dance SMART studijoje mokome jauniausius 8-10 metų amžiaus narius.

Gatvės šokiai vaikus moko komandinio darbo įgūdžių, treniruočių metu mokomasi šokti komandoje, todėl įgyjamas atsakomybės, ne tik už save, bet ir už visą komandą, jausmas.

Šokiai vaikams, kaip sportinė veikla, yra ypač svarbi augančiam ir besivystančiam organizmui, kadangi Street dance lavina tiek visus kūno raumenis, tiek smegenų veiklą ir vaizduotę.

Treniruotėse mokomasi ritmiškumo ir muzikalumo. Tuomet paprastų bazinių žingsnelių, judesių, o visa tai jungiama į trumpas ir labai smagias choreografijas. Po truputi prisiliečiama prie visų gatvės šokių stilių, todėl vaikai lengvai atranda tai, kas jiems labiausiai patinka bei geriausiai sekasi.

KOKIĄ GRUPĘ RINKTIS?

PRADEDANTIEJI (4-6 m. arba 10-13 m.)

Šokant Street dance yra stiprinamas vaiko kūnas bei asmenybė, įgaunama ištvermė ir kantrybė. Treniruotėse šokėjai įgauna daugiau pasitikėjimo savimi ir suvokimo, kad rezultatas priklauso nuo įdėto darbo. Smagiose Street dance treniruotėse vaikų laukia nesudėtingi junginiai bei choreografijos ir daug naujų žinių apie gatvės šokius. Mūsų tikslas yra tai, kad mes visi augtume ir tobulėtume kartu, todėl vaikai čia jausis kaip tikri šeimos nariai.

OPEN (7-9 m.)

Tai atviro lygio treniruotės, tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek jau pramokusiems gatvės šokių elementų. Šokant Street dance yra stiprinamas vaiko kūnas bei asmenybė, įgaunama ištvermė ir kantrybė. Treniruotėse šokėjai įgauna daugiau pasitikėjimo savimi ir suvokimo, kad rezultatas priklauso nuo įdėto darbo. Smagiose Street dance treniruotėse vaikų laukia įvairiausi šokių junginiai bei choreografijos ir, žinoma, daug naujų žinių apie gatvės šokius!

PAŽENGĘ (10-15 m.)

Treniruotės tiks jau mokantiems judėti gatvės šokių ritmais, susipažinusiems su baziniais judesiais, norintiems giliau nerti į šio stiliaus pasaulį ir atrasti savo judėjimo stilių, per šokį keliant klausimus, kas esame, ko siekiame, kaip suvokiame savo kūną. Pažengusieji išbando įvairias technikas, lavina muzikalumą ir kūno kontrolę. Šios treniruotės – puiki proga mokytis sudėtingesnių technikų, judesių, junginių bei choreografijų.

Tau daugiau nei 13 m.? Apsilankyk mūsų tinklapyje www.smartdance.lt ir atrask treniruotes paaugliams ir suaugusiems.

VIDEO

MUZIKA