KATRINA KIRILOVA

K-POP TRENERĖ

3

Teacher speaks English, Russian and Lithuanian.
Тренер говорит на русском, английском и литовском языках.
Trenerė kalba angliškai, rusiškai ir lietuviškai.

Katrina – tai jauna ir labai talentinga šokėja bei ilgametė SMART dance studijos narė, o dabar ir K-POP šokių stiliaus trenerė! Katrina šoka nuo pat mažens, jau apie 12 metų ir tikrai neketina sustoti. Ilgą laiką šoko tautinius šokius, užsiėmė menine gimnastika, vėliau atrado Choreo šokių stilių bei, žinoma, K-Pop, kuris šokėjos širdyje užima ypatingą vietą.

“K-pop visada buvo, yra ir bus didelė mano gyvenimo dalis” – sako Katrina. Šio stiliaus muzika galima mėgautis ne tik jos klausant, tačiau dar ir šokant pagal ją! Muzikos įvairiapusiškumas padeda atsiskleisti kiekvienam, todėl Katrinos geros treniruotės formulė yra tokia: “Gera muzika + šokis + saugi aplinka = smagiai praleistas laikas ir geros nuotaikos užtaisas”!

Šokėja yra labai draugiška, darbšti, energinga ir linksma, todėl savo treniruotėse garantuoja tai ir dar daugiau. Kaip pati sako: “viskas, ko reikia – tai ateiti ir pradėti šokti! O šokio kelyje išmoksime nuo lengviausių iki sunkiausių K-Pop grupių šokių ir po truputį patys tapsime savo paties įkvėpimo šaltiniais”.