KAS yra K-POP ŠOKIO STILIUS?

K-POP greičiausiai asocijuojasi su įvairią bei įsiminta muzika, tobulai išdirbtomis choreografijomis, įdomiausiais kostiumais bei, žinoma, visa tai nepriekaištingai atliekančiais korėjiečiais. Ir tikrai taip! K-Pop – tai Pop (savyje turintis bei Electropop, Hip-Hop, R’n’B stilistikos) muzikos žanras susikūręs Pietų Korėjoje, tačiau šiuo metu labai populiarus visame pasaulyje.

Iš pradžių, K-Pop susikūrė daugiausia dėmesio skiriant gražiam vizualiam pateikimui, tačiau bėgant laikui, kūrėjai pradėjo vis daugiau dėmesio skirti kuriamos muzikos kokybei bei pačiai choreografijai.

K-Pop choreografija

K-Pop šokėjams, besimokant jau pastatytas K-Pop atlikėjų choreografijas, svarbu pilnai perteikti dainos skleidžiamą žinutę, atitinkamai įsigilinti į choreografiją, judesius ir netgi kopijuoti jų sceninį įvaizdį.

B.MINE komandos koveris

K-Pop choreografijos, dar kitaip vadinamos koveriais (covers), dažniausiai yra atliekamos komandose, šokamos po vieną (solo) arba duetais (duo).

K-Pop komandos pasirodymas

Kaip ir kiti šokių stiliai, šis taip pat yra nuolat besivystantis ir augantis, o K-Pop šokėjai dažnai dalyvauja konkursuose, čempionatuose ar filmuoja įvairius video klipus.

KOKIĄ GRUPĘ RINKTIS?

Pradedantieji (9-14 m.)

Treniruotės skirtos visiems norintiems išmokti judėti K-POP muzikos bei šokių ritmu! Šokio patirtis yra visai nereikalinga, kadangi treniruočių metu viską pradėsite nuo pagrindų ir toliau augsite kartu su visa grupe bei trenerės pagalba. K-Pop treniruotėse jūs susipažinsite su pačia kultūra, jos istorija, išgirsite puikiausius šio stiliaus muzikos pavyzdžius, išmoksite bazinių junginių ir įvairiausių choreografijų. Žinoma, šokio treniruotėse taip pat ir stiprinsite bei lavinsite savo kūną sporto ir tempimų pratimų dėka. O taip pat ir susirasite naujų draugų bei bendraminčių!

OPEN (9-14 m. ir 14+ m.)

Tai atviro lygio treniruotės skirtos visiems K-POP muzikos bei šokių fanams! Šios treniruotės yra tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek jau turintiems šokio patirties. K-Pop treniruotėse jūs jau giliaus susipažinsite su pačia kultūra, jos istorija, išgirsite puikiausius šio stiliaus muzikos pavyzdžius, išmoksite bazinių ir jau sudėtingesnių junginių ir įvairiausių choreografijų. Žinoma, šokio treniruotėse taip pat ir stiprinsite bei lavinsite savo kūną sporto ir tempimų pratimų dėka. O taip pat ir susirasite naujų draugų bei bendraminčių!

pramokę (9-14 m. )

Kadangi pagrindus jau turite, šių treniruočių metu dar stipriau gilinsite savo žinias apie K-pop muziką bei šokių stilių, dar labiau lavinsite muzikalumą, lankstumą ir ištvermę. Šoksite vis sudėtingesnes choreografijas bei daug dėmesio skirsite savo individualioms stiprybėms atrasti. Žinoma, filmuositės daug vaizdo įrašų, ruošitės ir dalyvausite įvairiuose konkursuose.

K-Pop pradedančiųjų video

K-POP VIDEO

K-Pop komandos B.MINE video

K-POP STILIAUS MUZIKA