KAS YRA HOUSE ŠOKIO STILIUS?

House – tai Chicago’s ir New York’o klubuose kilęs šokis, kuriame šiandien atsispindi ir kiti skirtingi stiliai, čia gali atpažinti Hip-Hop, Salsa, Breakdance, Jazz, šiuolaikinio šokio ar net baleto elementų. House, žinoma, ir yra šokamas pagal House muziką, todėl ritmo, energijos ir prakaito treniruotėse niekada netrūksta!

House šokyje didžiulis krūvis tenka kojoms, taigi treniruočių metu tvirtėja apatinė kūno dalis, lavinamas kojų miklumas ir, be abejo, didėja viso kūno ištvermė.

Pagrindinės House šokio sudedamosios dalys:

– Jacking (būtent House šokių stiliui būdingas kūno judėjimas)

Jacking

– Footwork (baziniai kojų judesiai bei žingsneliai)

Footwork

– Lofting (judėjimas bei judesiai ant žemės)

Lofting

House yra tikrų tikriausias socail dance! Čia nėra jokios konkurencijos, šokio mėgėjai vieni su kitais dalinasi geromis emocijomis, šokis pilnas jausmo, džiugesio ir meilės.

KOKIĄ GRUPĘ RINKTIS?

Pradedantieji

Čia liejamas prakaitas pačiu smagiausiu būdu – per House šokio žingsnelius. Pažintis su House prasideda nuo bazinių judesių mokymosi bei muzikalumo lavinimo. Toliau gilinamasi į įvairius judesius, jų junginius, footwork’ą. Iš išmoktų žingsnelių šokamos nesudėtingos, bet labai energingos choreografijos. Su grupėmis filmuojami video, komandos dalyvauja renginiuose bei konkursuose.

PraMOKĘ

Kadangi pagrindus jau turite, šių treniruočių metu dar stipriau gilinsite savo žinias apie House šokio stilių, muziką ir jos istoriją, dar labiau lavinsite muzikalumą, lankstumą ir ištvermę. Šoksite vis sudėtingesnes choreografijas bei daug dėmesio skirsite savo individualioms stiprybėms atrasti. Žinoma, filmuositės daug vaizdo įrašų, ruošitės ir dalyvausite įvairiuose konkursuose.

House pažengusių video

HOUSE VIDEO

HOUSE STILIAUS MUZIKA