KAS yra HIP-HOP ŠOKIO STILIUS?

HIP-HOP – puikiai atpažįstamas pavadinimas beveik kiekvienam, tai stilius išplitęs visame pasaulyje. Jį gali sutikti renginiuose, klubuose, gatvėje, jo pilna ir internete. Tai muzika, apranga, graffiti menas, bendruomenė ir šokis. Pastarasis užkrėčia pačia pozityviausia nuotaika ir energija, o pamokose gali pasijausti kaip tikrame vakarėlyje.

Šio stiliaus pagrindas – baziniai judėsiai ir pagrindinis judėjimas, o juos pamatyti gali net garsiausių atlikėjų pasirodymuose ir klipuose. Vieni populiariausių:

– Running Man (vienas geriausiai žinomų bazinių judesių imituojantis bėgantį žmogų)

Running Man judesys

– Whip ir Nae Nae (tai keli “naujojo” Hip-Hop’o judesiai)

Whip ir Nae Nae judesiai

– Dougie (dainoje “Teach Me How To Dougie”, kurią atlieka Cali Swag District, išpopuliarėjęs judesys)

Dougie judesys

Tai nuolat augantis ir besivystantis šokis, kuriame apstu naujų judesių ir technikų. Šokėjai tobulina jį įmaišydami ir kitų stilių elementus taip sukurdami vis naują ir kitokį Hip Hop šokio judėjimą bei formas. Šiuo metu šis šokio stilius vis rečiau sutinkamas gatvėse, bet šokėjai nuėjo ilgą pripažinimo kelią, tad dabar jį pamatyti galite pasauliniuose gatvės šokių kovų renginiuose, čempionatuose, reklaminiuose stenduose ir televizijos projektuose.

KOKIĄ GRUPĘ RINKTIS?

Naujiems nariams rekomenduojame visų pirma apsilankyti pradedančiųjų treniruotėje (net ir turint šokio patirties), o toliau pasitarus su treneriu nuspręsti kokioje grupėje jums būtų patogiausia šokti.

Pradedantieji

Treniruotės skirtos visiems “vyresniems”! Tai grupė, kurioje renkasi ne paaugliai, o visi suaugę, norintys išmokti šokti. O nuo geriau pradėti, jei ne nuo HIP-HOP? 

Treniruočių metu susipažinsite su pačia kultūra, jos istorija, išgirsite puikiausius šio stiliaus muzikos pavyzdžius, išmoksite bazinių judesių, jų junginių ir įvairių choreografijų. Žinoma,stiprinsite savo kūną ne ką prasčiau nei sporto salėje! Taip pat per šokį mokysitės pajustibendravimo laisvę ir derinti ją su atsakomybe – kitaip tariant, tapsite puikiais komandos nariais, entuziastingai palaikančiais vienas kitą.

Hip-Hop pradedančiųjų video

pažengę

Treniruotės tiks jau mokantiems judėti HIP-HOP ritmais, susipažinusiems su baziniais judesiais, norintiems giliau nerti į šio stiliaus pasaulį ir atrasti savo judėjimo stilių, per šokį keliant klausimus, kas esame, ko siekiame, kaip suvokiame savo kūną. Pažengusieji išbando įvairias technikas, lavina muzikalumą ir kūno kontrolę. Šios treniruotės – puiki proga mokytis sudėtingesnių technikų, judesių, junginių bei choreografijų.

Hip-Hop pažengusių video

HIP-HOP VIDEO

HIP-HOP STILIAUS MUZIKA