KAS YRA HIGH HEELS ŠOKIO STILIUS?

Aukštakulniai atrodo skirti tik ypatingoms progoms? O galbūt juos dėvite beveik kasdien? Bet kuriuo atveju žinome, kaip stipriai transformuoti mus gali paprasčiausi aukštakulniai. Pasitikėjimas savimi, laikysena, spinduliuojantis moteriškumas… Visa tai ir dar daugiau atskleidžiama Heels (arba kitaip High Heels) šokių treniruotėse, kuriose šokamos įvairios choreografijos dėvint aukštakulnius. 

Ir visai nebūtina jau mokėti grakščiai vaikščioti su jais! Tai taps nenuobodžia praktika bei laukiamiausi jūsų vakarai!

Heels šokis ir jo pagrindinės technikos yra skirstomos į:

– Walk (grakštus ir komfortabilus vaikščiojimas su aukštakulniais)

Walk technika

– Turns (sukiniai pridedantys dinamikos šokyje)

Turns technika

 

– Balance (balanso įvaldymas dėvint aukštakulnius bei šokant su jais)

Balance technika

– Hair (įvairūs judesiai su kaklu norint pabrėžti plaukų judėjimą ir judesius su jais)

Hair technika

– Floorwork (grakštūs bei plastiški judesiai atliekami ant žemės)

Floorwork technika

Šios treniruotės tiks merginoms ar moterims, norinčioms išsiskirti iš pilkos masės bei drąsiai jaustis klubuose, vakarėliuose ar tiesiog dėvint aukštakulnius! Heels šokyje galite rasti daug kitų šokių stilių įkvėpimo ir judesių. Dažnai čia galite išvysti Vogue, Hip-Hop, Go-Go stilistikų judesių, todėl šioje įvairovėje kiekviena atras tai, kur galės jaustis moteriškiausias, seksualiausiai bei pripildyta didžiausio pasitikėjimo savimi!

KOKIĄ GRUPĘ RINKTIS?

Pradedantieji

Pradedančiųjų treniruotės yra skirtos norinčioms išmokti grakščiai vaikščioti bei šokti dėvint aukštakulnius. Treniruočių metu lavinsite lankstumą, muzikalumą, dailinsite moteriškas linijas sporto pratimų metu. Mokysitės tiek bazinių, tiek sudėtingesnių judesių bei technikų, nesudėtingų junginių ir choreografijų. Gilinsitės tiek į visus pagrindinius Heels šokio elementus, kurie padės įvaldyti moteriškumą bei įgauti pasitikėjimo savimi.

High heels pradedančiųjų video

PAŽENGĘ

Kadangi pagrindinę techniką jau įvaldėte, pažengusiųjų treniruotėse mokysitės jau sudėtingesnių junginių, choreografijų, floorwork’o (judėjimo ir judesių ant žemės), didinsite lankstumą, kuris padės įvaldyti dar sudėtingesnius ir įdomesnius Heels šokio elementus. Filmuositės profesionaliuose video klipuose bei dalyvausite įvairiuose renginiuose.

High heels pažengusių video

HIGH HEELS VIDEO

HIGH HEELS STILIAUS MUZIKA