GABIJA KRUKONYTĖ

DANCEHALL TRENERĖ

8
Teacher speaks English and Lithuanian.
Trenerė kalba angliškai ir lietuviškai.

Gabija – pozityvo ir geros energijos bomba! Šokti pradėjo nuo pirmos klasės: pramoginiai, šiuolaikiniai, o pagaliau Missy Elliot ir MTV įkvėpta išbandė ir Hip-Hop’ą. Paauglystėje atradus gatvės šokius, konkrečiai Hip-Hop’ą, Gabija turėjo išsvajotą galimybę išmokti visko, ką tuomet matė populiariausiuose video per MTV. Vėliau ji save išbandė ir kituose gatvės šokių stiliuose, tokiuose kaip House, Popping bei Dancehall. Būtent Dancehall leido Gabijai atskleisti moteriškumą, padėjo išlaisvinti ir įvaldyti klubus kaip Shakira’os dainoje “Hips don’t lie”!

Gabija profesionaliai šoka jau daug metų ir turi sukaupusi 11 metų mokymo patirtį, todėl žinių ir patirties trenerė tikrai turi. Mokiniai apie ją atsiliepia kaip apie labai draugišką, linksmą bei palaikančią trenerę, su kuria nebaisu klysti, augti ir tobulėti. Gabija puikiai sutaria su mokiniais ir žino, ko jiems reikia: įkvepiančio pavyzdžio, palaikymo ir gero žodžio.

Gabijai šokiai – tiek šou, tiek improvizacija – didžiausia dovana ir malonumas: “Šokiai neša gerą nuotaiką, šypseną ir energiją, suteikia pasitikėjimo savimi, padeda kasdien tobulėti. Nuostabiausia, kad šokdamas jautiesi dalimi kažko labai didelio, didelės šokėjų bendruomenės, su begale įkvepiančių žmonių, dalimi. O asmeniniam tobulėjimui ribų tiesiog nėra!” Savo mokinius ji ir ugdo taip, kad šokis neštų malonumą, gerą nuotaiką bei atsipalaidavimą.