KAS YRA CHOREO ŠOKIO STILIUS?

Choreo – įvairių gatvės šokių stilių mišinys, tarsi kokteilis, kurio skonis priklauso nuo choreografo pasirinkimo. Mūsų Choreo trenerių Austės ir Danieliaus choreografijų pagrindas – Hip-Hop ir Dancehall technikos bei judesiai. Taip pat kartais jie mielai įmaišo ir Vogue arba Popping stilistikos.

Sunku nuspręsti, kokio stiliaus šokių pamokas norisi lankyti? O gal taaaaip norisi paragauti visko bent po truputį? Tuomet Choreo pataikys tiksliai į dešimtuką. Treniruotėse skamba populiariausi superhitai – nuo lėtų, svaigiai romantiškų dainų iki trankių energijos bombų! Tokia įvairovė tikrai padeda kiekvienam atrasti save, išgirdus TĄ dainą, pagal kurią norisi šokti iki nukritimo.

Energinga Choreo stilistika
Lyrinė Choreo stilistika

Los Andželo choreografai – pirmieji, kurie iš skirtingų šokių stilių pradėjo komponuoti vientisas choreografijas, atliekamas pagal popmuzikos kūrinius. Dabar šios kultūros reikšmė – labai išaugusi. Vieni kiečiausių meistrų (Parris Goebel, Matt Steffanina ir daugelis kitų) kuria pasaulinio lygio žvaigždėms: be jų choreografijų neapsieina tiek koncertiniai pasirodymai, tiek vaizdo klipai (patyrinėkite JLO, Justiną Bieberį, Rihanną ir kitus). Tad nenustebkite, jei treniruotėje pasijusite kaip tikrame vaizdo klipe!

Choreografė Parris Goebel
Choreografas Matt Steffanina

KOKIĄ GRUPĘ RINKTIS?

Naujiems nariams rekomenduojame visų pirma apsilankyti pradedančiųjų treniruotėje (net ir turint šokio patirties), o toliau pasitarus su treneriu nuspręsti kokioje grupėje jums būtų patogiausia šokti.

Pradedantieji

Pirmąjį pusmetį visi pradedantieji stengiasi pajusti save, pažindinasi su įvairių stilių pagrindais bei technikomis, kurios jungiamos į choreografijas pagal šių dienų superhitus. Nemažai dėmesio skiriama kūno lankstumui, ištvermei lavinti. Antrasis pusmetis skirtas dar gilesniam pažinimui, kas yra Choreo: lipdome vis įdomesnes, kompleksiškesnes choreografijas, filmuojame daug vaizdo įrašų, su visais norinčiais dalyvaujame konkursuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Choreo pradedančiųjų video

Pramokę

Kadangi pagrindus jau turite, šių treniruočių metu gilinsite savo žinias apie skirtingus gatvės šokių stilius (Hip-Hop, Dancehall, Popping ir kt.), dar labiau lavinsite muzikalumą, lankstumą ir ištvermę. Šoksite vis sudėtingesnes choreografijas bei daug dėmesio skirsite savo individualioms stiprybėms atrasti. Žinoma, filmuositės daug vaizdo įrašų, ruošitės ir dalyvausite įvairiuose konkursuose.

Choreo pramokusių video

Pažengę

Čia šokėjai jau nebesigilina į pagrindus, mokosi vis labiau komplikuotų technikų, vis greitėjančių choreografijų. Pažengusieji daug filmuojasi, kaip galėdami dažniau išsiruošia į renginius bei konkursus. Šioje grupėje mokiniams skiriama dar daugiau individualaus dėmesio, kiekvienas skatinamas atsižvelgiant į jo stipriąsias puses.

Norėdami prisijungti prie STELLA – dalyvaukite atrankoje (šįkart jos vyks 2024.08.26 19:30, Olimpiečių g. 1, dalyvavimas nemokamas) arba susisiekite su trenere Auste asmeniškai.

Choreo pažengusių video

Aux Crew

Unikalus reiškinys – komandinė grupė, kuriai vadovauja du treneriai: Austė ir Maxas! Komanda pluša iš peties: ruošia šou pasaulinio lygio renginiams, keliauja po užsienį ir filmuoja tiek vaizdo klipų, kiek tik fiziškai spėja.

Kadangi treniruotes veda du choreografai, treniruočių medžiaga pasižymi didele įvairove, o choreografijos – ypač įdomios ir kūrybiškos.

Norėdami prisijungti prie AUX CREW – dalyvaukite atrankoje (šįkart jos vyks 2024.08.28 19:30, Olimpiečių g. 1, dalyvavimas nemokamas) arba susisiekite su treneriais asmeniškai.

Aux Crew komandos video

CHOREO VIDEO

CHOREO STILIAUS MUZIKA