AUSTĖ KUNIGĖLYTĖ

STUDIJOS BENDRAĮKŪRĖJA IR CHOREO TRENERĖ

7
Teacher speaks English and Lithuanian.
Trenerė kalba angliškai ir lietuviškai.

Austė – energinga, draugiška, reikli sau bei savo mokiniams, atsakinga, protinga, profesionali šokėja, choreografė bei Choreo trenerė. Mokyti būtent CHOREO nusprendė todėl, kad galėtų sujungti savo visas didžiąsias šokio meiles: Hip Hop‘ą, Dancehall‘ą bei Poppingą.

Viso Austė šoka jau 18 metų. Iki tol, kol atsidūrė SMART dance studio, mokėsi baleto bei liaudies šokių, o su gatvės šokiais  susipažino atsitiktinai ir dabar tai vadina likimu. „Šokis man – tai visų pirma laisvė – vaizduotei, kūnui, visiems tavo norams! Tai terpė, kurioje išlieji blogą energiją ir pasikrauni geros. Be viso to, tai ir didelė bendruomenė, kurios dalimi tapęs, niekada nenorėsi to paleisti“. 

Austė dalinasi savo patitimi, džiugina ir moko šokti jau 6-tus metus. O pati mokosi ir tolulėja nuolatos! Austė sėmėsi patirties ir jau nebesuskaičiuojamos galybės pasaulinio lygio šokėjų bei mokytojų, o choreografę Parris Goebel laiko savo didžiausiu įkvėpimu pradėti mokyti Choreo.

Mokinių mylima Austė tikisi pasitikėjimo iš savo mokinių ir požiūrį į treniruotes apibūdina taip: „Jei nesiruoši kopti į kalną – net nežiūrėk į jo viršūnę“.