AMANDA RADYTĖ

HOUSE TRENERĖ

9

Teacher speaks English and Lithuanian.
Trenerė kalba angliškai ir lietuviškai.

Amanda šokti pradėjo būdama šešerių ir ilgą laiką sukosi pramoginių bei linijinių šokių industrijoje. Kiek vėliau, amerikiečio Duane Adler filmas “Step up” (liet. “Šokis hip-hopo ritmu”) tapo pirmuoju įkvėpimo šaltiniu ir paskatinimu Amandai atrasti kažką naujo, kažko dar neišbandyto… tai yra gatvės šokius. Pirmiausia ji pradėjo šokti Hip-Hop’ą, tuomet Dancehall’ą, o galiausiai išbandžiusi House, labiausiai šį šokių stilių ir pamilo.

Būtent House leido Amandai pasijausti kaip “namie”. Nuotaikingas, geros energijos kupinas, tikrą vakarėlį sukeliantis šokio stilius, kilęs iš Disco kultūros, paskatino Amandą tobulėti bei siekti naujų žinių. O dalyvaujant įvairiuose seminaruose, stovyklose ir šokių kovose (battles) išbandyti savo jėgas bei kūrybiškumą.

Amandai svarbu, jog mokiniai ne tik išmoktų judėti House ritmu, bet ir pažintų šio stiliaus kultūrą, istoriją, gebėtų išeiti iš komforto zonos ir jaustis joje patogiai. O kadangi House yra kilęs iš Čikagoje esančių klubų, tai tranki muzika, gera nuotaika ir jauki aplinka – neatsiejami dalykai, kurie laukia šios pozityvumu trykštančios trenerės Amandos mokinių treniruotėse!