AISTĖ KULEVIČIŪTĖ

HIGH HEELS, VOGUE IR STREET DANCE TRENERĖ

1
Teacher speaks English and Lithuanian.
Trenerė kalba angliškai ir lietuviškai.

Aistė šokių pasaulyje gyvena jau 16 metų. Ilgą laiką šokusi sportinius šokius, Hip Hop, House, Dancehall, save pagaliau atrado Vogue bei High Heels šokių stiliuose. Tai jai atvėrė kelią į didesnį pasitikėjimą savimi ir meilę savo kūnui. Šokis Aistę išlaisvino iš kasdienės rutinos varžomų taisyklių ir stereotipų, o bendraminčių apsuptis lyg šiol motyvuoja ir kursto vidinę aistrą šokiui.

Jau ne vienerius metus Aistė keliauja po Lietuvą ir Europą bei semiasi žinių iš tikrų savo srities profesionalų. Aktyviai dalyvauja seminaruose, stovyklose ir tobulina savo kūną, šokio įgūdžius bei kūrybiškumą. Taip pat dažnai galime ją išvysti ir šokių varžybose bei šokių kovose (battles). Ne vieną kartą tapusi čempione bei pelniusi prizines vietas, scenos šviesoje to siekia ir su savo mokiniais!

Aistė mano, jog šokiams nereikia didelio talento. Geri rezultatai pasiekiami drauge treniruočių metu įdedant pastangų bei noro. O kai esi ir bendraminčių apsuptyje, kelionė po šokio pasaulį tampa daug įdomesnė bei spalvingesnė. Kaip pati Aistė sako: „Niekas neateina savaime, tik užsispyrimas bei kasdienis darbas išugdo kūno grakštumą, elegancija bei lankstumą“.